resim 3-1

resim 3-3EyeMag® Pro S
Gelişmiş bir büyütme sistemiresim 3-2

EyeMag Pro, yüksek büyütme talepleri olan kullanıcılar için doğru olan büyütme sistemi sistemidir.  Bireysel ihtiyaçlarınıza göre seçim yapabilmeniz için, geniş bir yelpazede büyütme düzeyleri  ve çalışma mesafeleri mevcuttur. 3.2x ila 5x büyütme ve
300mm ila 500 mm arasında çalışma mesafe seçeneklerinden  size uygun olan sistemi seçin. Taşıyıcı sistem olarak gerek titanyum gözlük çerçevesi (EyeMag Pro F) gerekse kafa bandı sistemi (EyeMag Pro S) seçebilirsiniz.

EyeMag Pro lupların esnek ayar mekanizması hasta tedavisine odaklanmanızı kolaylaştırır. Eğim açısı kolaylıkla gerekli tedavi pozisyonuna ayarlanabilir. Benzersiz optik kuruluma sahip EyeMag Pro S , katlama köprüsü ile sezgisel pupil mesafe ayarı özelliğini sunuyor.

Ürün Açıklaması

EyeMag® ProS
Gelişmiş bir büyütme sistemi

EyeMag Pro, yüksek büyütme talepleri olan kullanıcılar için doğru olan büyütme sistemi sistemidir.  Bireysel ihtiyaçlarınıza göre seçim yapabilmeniz için, geniş bir yelpazede büyütme düzeyleri  ve çalışma mesafeleri mevcuttur. 3.2x ila 5x büyütme ve 300mm ila 500 mm arasında çalışma mesafe seçeneklerinden  size uygun olan sistemi seçin. Taşıyıcı sistem olarak gerek titanyum gözlük çerçevesi (EyeMag Pro F) gerekse kafa bandı sistemi (EyeMag Pro S) seçebilirsiniz.

Tüm ayrıntıları yakalayın

EyeMag Pro F ve EyeMag Pro S büyütme sistemlerine entegre edilmiş mükemmel  ZEISS optikleri  görüntü kalitesinde yeni standartlar oluşturuyor. EyeMag Pro lupların üstün görüntü kalitesi yüksek kontrastlı  stereoscopic  bir alan sağlayarak vaka sırasıdan meydana gelen dakikalık değişimleri için farkındalık yaratır. Yüksek alan derinliği ile vakaya oryantasyonu kolaylaştırır.
Bireysel ihtiyaçlarınıza göre

Bireysel tercihlerinize uygun taşıyıcı sistemini seçebilirsiniz. Titanyum çerçeveli EyeMag Pro luplar reçeteye uygun gözlük camları kolayca entegre edilebilir bir taşıyıcı sistemdir. Yumuşak burun köprüsü ve ayarlanabilir arka lastiği mükemmel, rahat bir oturuş sağlar. EyeMag Pro S luplar üzerindeki kafa bandı, uzun vakalarda olağanüstü ağırlık dağılımı sağlar. EyeMag Pro F ve EyeMag Pro S sistemlerindeki kişisel ayar seçenekleri,  geniş  eğim açısı ile ergonomik olarak doğru işlem pozisyonununa gelmenizi sağlar.

Çok alternatifli büyütme ve çalışma mesafe seçenekleri  pek çok tıbbi disiplinler için uygun olmakla birlikte , her türlü  bireysel gereksinime yanıt verebilir. Geniş yelpaze sistem seçenekleri  içinden yapılan doğru seçim,  konfor içinde çalışmayı sağlar. Size uygun mesafe nedir?
Hastanın odaklanın

EyeMag Pro lupların esnek ayar mekanizması hasta tedavisine odaklanmanızı kolaylaştırır. Eğim açısı kolaylıkla gerekli tedavi pozisyonuna ayarlanabilir. Benzersiz optik kuruluma sahip EyeMag Pro S , katlama köprüsü ile sezgisel pupil mesafe ayarı özelliğini sunuyor.

Diyagram fotoğrafı

Detaylı bilgi ve Satın almak için