4-24-1 

Çarpıcı detayları geniş alanda görmek için

2.5x büyütme, EyeMag Smart  luplar her zaman mükemmel görüntü kalitesi ile geniş görüş
alanları sağlamaktadır. 300 mm ve 550 mm arasında değişen beş yapılandırmaları bireysel
çalışma mesafesine bağlı seçiminizi yapın. Hafif titanyum gözlük çerçevesine entegre binoküler
sistemi, kolay ve ilk kez kullananlar için dahi çalıştırması, sezgisel…

Ürün Açıklaması

EyeMag® Smart

Çarpıcı detayları geniş alanda görmek için

2.5x büyütme, EyeMag Smart  luplar her zaman mükemmel görüntü kalitesi ile geniş görüş alanları sağlamaktadır. 300 mm ve 550 mm arasında değişen beş yapılandırmaları bireysel çalışma mesafesine bağlı seçiminizi yapın. Hafif titanyum gözlük çerçevesine entegre binoküler sistemi, kolay ve ilk kez kullananlar için dahi çalıştırması, sezgisel…

Zarif bir tasarıma sahip üstün optik

EyeMag Smart luplar üstün optik kalitesi genş alandaki bölgeleri ulaşan, mükemmel görüntü kalitesi ve renk tutarlılığı ile hassas görüntüler sağlıyor. Mükemmel  alan derinliği, derin kanallarda anatomik yapıların net görüntülenmesini sağlar. Geniş görüş alanı, çalışma alanına optimize edilmiş bir pencere işlevi görür. Üstün optik kaliteye ek olarak, kompakt luplar çekici, modern bir tasarıma sahiptir.

Saniyeler içinde hastalar için hazır

EyeMag Smart’ın  yüksek tilt mesafesi  ve hassas açılandırma ayarları özellikle hızlı pupil ayrı için kullanımı sezgiselleştiriyor. Lup, saniyeler içinde vaka tedavi ihtiyaçlarını karşılamak için ayarlanabilir. Pupil  mesafesini  konumlandırmak için tek bir ayar ile hızlı ve kolayca eğim açısını değiştirebilirsiniz. Flip-up fonksiyonu engelsiz görüş ve göz temasını kolaylaştırır, sizi en önemli olana yani hastanın tedavisine  konsantre olmanızı sağlar.

Mükemmel uyumlu – konforlu çalışma

EyeMag Smart luplar hızla tedavi pozisyonun gereklerine göre ayarlanabilir. Bu esnek ayar şekli size sırt ve boyun ağrısı olmadan, her zaman konforlu çalışmayı sağlayan, rahat, ergonomik çalışma pozisyonu elde etmenizi sağlar. Beş farklı çalışma mesafesi, bireysel gereksinimler için ideal lup yapılandırmasını kolaylaştırır. Rahat titanyum ve spor gözlük çerçevesi, yumuşak burun köprüsü ve elastik bandı, maksimum kullanma konforu ile uygun yerleşimi sağlar.

diyagram 44-3 

Detaylı bilgi ve Satın almak için